ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18628 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Sting vydal nové verze svých skladeb a vyrazil na turné

0 jsk 29.5.2019

Britský hudebník Sting vydal desku, která není tak docela nová, nicméně přináší nový pohled na jeho tvorbu. Jmenuje se My Songs a obsahuje jeho největší hity v hudebním hávu roku 2019. U všech změn byl osobně sám Sting.

„Album My Songs je v podstatě můj život v písních. Některé prošly rekonstrukcí, některé přestavbou, jiné dostaly nový rám, všechny jsou ale hudebně zasazené do současnosti,“ vysvětlil Sting. Album nadto obsahuje poznámky, ve kterých Sting sdílí osobní příběhy, které se skrývají za každou ze skladeb. Na desce jsou nové verze takových skladeb, jakými jsou Englishman In New York, Fields Of Gold, Shape Of My Heart, Every Breath You Take, Demolition Man, Roxanne, Message In A Bottle a mnoho jiných.

Za produkcí kolekce stojí mimo jiné Martin Kierszenbaum, který v minulosti spolupracoval s Lady Gaga nebo Robyn, a Dave Audé, jenž má na svědomí hudbu Bruna Marse a Seleny Gomez. O mix alba se postaral Robert Orton (Lana Del Rey/Mumford & Sons).

Od založení skupiny The Police v roce 1977, v níž byl společně se Stewartem Copelandem a Andym Summers, se Sting vyvinul do jednoho z nejpozoruhodnějších světových umělců. Během kariéry prodal sto milionů nosičů a získal ta nejprestižnější ocenění.

Vydáním alba My Songs ukončil Sting turné se Shaggym a začíná koncertovat a zároveň představovat čerstvou novinku. Koncertní šňůra k desce My Songs začala v Paříži 28. května.

Tagy: