ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 25139 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Startuje TrutnOFF BrnoON festival

0 jsk 18.8.2022

Festival TrutnOFF BrnoON Open Air, přestěhovaný před třemi lety z podkrkonošského Trutnova do lesoparku bývalé vojenské střelnice u Sluneční řeky v Brně, se odehraje již tento týden ve svém tradičním termínu 18. – 21. srpna.

Jeho brány se otevřou již tento čtvrtek v 15 hodin, program začne 18 hodin Open Air Bohoslužbou za čtyři dny míru a přátelství. Sloužit ji bude farářka Sandra Silná. První tóny se rozezní v 19 hodin v podání kapely Mutanti hledaj východisko. Festival po setmění otevřou šamanští bubeníci z Indie a Británie The Dhol Foundation (na snímku), posilnění o DJ set, s Monkey Bussines a ostrovními China Shop Bull. V neděli jej pak v rytmu reggae uzavře syn krále rastamanů Julian Marley.

Dalšími kapelami jsou například britští Sisters of Mercy, Reef, které si přizvali na své evropské tour samotní Rolling Stones, The Subways, ale i Aneta Langerová, Buty či Záviš, Hudba Praha, Cocotte Minute, Ivan Mládek s Banjo Bandem nebo Robert Křesťan s Druhou trávou. V rámci festivalu proběhne i Rybova mše vánoční, která se nemohla z pandemických důvodů uskutečnit již po tři roky u brněnského Ha Divadla.