ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4503 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Speciální projekty na Rock for People

0 Redakce 15.2.2013

I když festival Rock for People vždy představuje to nejlepší z česko-slovenské hudební scény, přednost dostávají projekty, které mají možnost slyšet a vidět výhradně návštěvníci této tradiční letní akce. Platí to i o letošním ročníku, který proběhne od 2. do 5. července ve Festivalparku.

Na festivalu odehraje první z nemnohých letních vystoupení legendární skupina Pražský výběr – a půjde o její první vystoupení na festivalu po osmi letech. Možnost uvidět kapelu Kryštof s novým programem budou mít v Hradci Králové i ti, kteří si nestihli koupit vstupenky na beznadějně vyprodané turné po desetitisícových halách.

Please The Trees se představí v unikátním projektu se sborem seniorek Elpida. Za pozornost stojí, že celkový věk tohoto dvacetičlenného tělesa je 1500 let. Zcela speciální projekt přiveze i písničkář Xindl X. Jeho kapelu posílí čtrnáctičlenná dechová sekce Orchestru Karla Vlacha.

„Vždy jsem byl fanda coververzí a speciálních koncertů, na nichž kapely obléknou své písně do úplně nových kabátů. Je pravda, že nacvičovat víc než hodinový koncert ve dvaceti lidech pro jedno jediné vystoupení, je trochu extrém. Ale věřím, že se to vyplatí a nabídneme fanouškům extra zážitek, na který jen tak nezapomenou,“ říká Xindl X, jehož chystaný projekt má v programu RfP výmluvné označení Xindl XXL.