ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5180 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Slunovrat uvede Richarda Müllera, Anetu Langerovou nebo Xindla X

0 jsk 11.4.2017

Již 23. – 24. června se v areálu vodáckého kempu Sázavský ostrov odehraje nový hudební festival českých písničkářů a populárních interpretů nazvaný Slunovrat.

Vše začne pátečním koncertem Františka Nedvěda, nejznámějšího umělce, který má k řece Sázavě snad nejvřelejší vztah. Druhý koncert odehraje Xindl X (na snímku), který se svou kapelou zazpívá své nejznámější hity. Páteční trojkoncert zakončí kapela Všichni Svatí.

V sobotu se již ve 12.30 hodin představí rodinná skupina Bratři Ebenové v čele s Markem Ebenem, hudební objev Thom Artway nebo David Stypka. Zahrají i Neřež, kteří si místo zesnulé Zuzany Navarové pozvali k vystoupení slovenskou zpěvačku Katarínu Koščovou. Jako zlatý hřeb večera vystoupí slovenský hudební matador Richard Müller, který zazpívá nejen své nejznámější písně, ale také písně z nové desky 55. Následuje vystoupení Anety Langerové a sobotní program zakončí Ivan Mládek se svým Banjo Bandem.

Na festivalu Slunovrat se objeví také další umělci, kteří na malé Muzikus scéně ve spolupráci se Svazem autorů a interpretů zahrají své akustické sety. Nebude chybět dnes již legendární skupina Natural, Die Kabelka nebo vítězové talentové soutěže Tamdoletma.