ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18645 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Sebastian s ATMO Music představují podmanivou novinku Stačí jen málo

0 jsk 14.5.2021

Zpěvák Sebastian vydává píseň Stačí jen málo. Díky ní obnovil přátelství i hudební spolupráci s kapelou ATMO Music. Po sedmi letech, co společně s Beefem vstoupili singlem Polety do hudebního povědomí, se opět spojili u příležitosti příprav a realizace nové písně Stačí jen málo. Za hudbou stojí Sebastian s respektovaným producentem ODD (Ondřej Turták), kteří se spolu s Beefem a Jonášem Červinkou (Lipo) podepsali rovněž na textu singlu.

„Než jsme napsali píseň, tak se ODDmu narodila dcera, postavili jsme nové studio a vystřídali jsme se v onemocnění covidem,“ vzpomíná Sebastian. „S Kryštofem jsme se od rozpadu ATMO Music nebavili, trvalo to více než tři roky. Tahle píseň opět stmelila naši libereckou partu jak kamarádsky, tak hudebně.“ Ze spolupráce se těší i Beef: „Mám upřímnou radost, že máme po letech společnou písničku. Chybělo mi to.“

„Klip jsme postavili hlavně na kapele. Je koncertní, ale s plující filmovou kamerou. Netradiční je také prostor starého cukrovaru, jemuž barevná světla vdechla nový život,” dodává režisér Jakub Mahdal, který videoklip natáčel v lázních Toušeň u Prahy.

(foto: Radek Kudláček)