ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29466 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Sacha Baron Cohen bude opět Borat

0 jsk 10.9.2020

Herec a režisér Sacha Baron Cohen v tajnosti dokončil natáčení filmu s pracovním názvem Borat 2. Zatím není známo, kdo další se na něm podílí. Uvedl to portál Collider, jenž dodal, že novinku zastřešuje jedna streamovací platforma.

Nejmenované zdroje z okolí produkce pro Collider potvrdily, že pokračování komedie z roku 2006 se odehrává v současnosti. Hlavní hrdina má pocit, že je úspěšná filmová hvězda, ale namísto užívání si slávy se snaží ukrývat před veřejností a předstírá, že je někdo jiný. V srpnu se na internetu objevilo video, ve kterém fanoušek zachytil Cohena v kostýmu Borata během natáčení v autě v ulicích kalifornského Long Beach.

Film Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu režíroval Larry Charles. Rozpočet snímku byl 18 milionů dolarů, přičemž celosvětové tržby přesáhly 262 milionů dolarů. Komedii o kazašském novináři Boratu Sagdijevovi, jehož vláda pověří natočením dokumentu o USA, nominovali na Oscara v kategorii Nejlepší adaptovaný scénář i na Zlatý glóbus za Nejlepší film – komedii nebo muzikál.