ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8398 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rytmus bude Českým lvům udávat kapela The Antagonists

0 jsk 23.2.2024

Slavnostní udílení filmových cen Český lev se uskuteční v sobotu 9. března. O hudební doprovod se postará skupina The Antagonists, v jejímž čele stojí skladatel, producent a také držitel čtyř Českých lvů Jan P. Muchow.

The Antagonists se poprvé sešli před několika lety u příležitosti vydání alba Muchowovy filmové hudby a od té doby vystupují při mimořádných příležitostech. Členy kapely jsou zkušení hudebníci etablovaní v nejrůznějších žánrech a formacích Ema Brabcová, Marek Doubrava, Václav Havelka, Marie Dorazilová, Jan Janečka a také herečka a houslistka Jenovéfa Boková, která je rovněž držitelkou Českého lva.

Nejvíce šancí získat Českého lva mají s nejvyšším počtem nominací filmy Bratři, Úsvit, Bod obnovy, Přišla v noci, Němá tajemství a Tancuj Matyldo a televizní seriál Volha. O sošky Českého lva v závěrečném hlasování bojuje celkem 26 titulů v 19 statutárních kategoriích. V pořadí 31. výroční ceny Český lev budou předány v přímém přenosu České televize, který na ČT1 začne ve 20.10 hodin.