ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15371 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rozdali People’s Choice Awards

0 jsk 8.1.2016

Již po 42. rozdali v Los Angeles ceny People’s Choice Awards. Dvě získal v hlasování veřejnosti film Rychle a zběsile 7 (2015). Snímek v režii Jamese Wana prohlásili za Nejoblíbenější film a Nejoblíbenější akční film. Dvě trofeje obdržel i oblíbený sitcom Teorie velkého třesku (2007), který uspěl v kategoriích Nejoblíbenější seriál (na snímku) a Nejoblíbenější komediální seriál kabelové televize.

Channing Tatum nenašel přemožitele v kategorii Nejoblíbenější filmový herec, přičemž mezi ženami zvítězila Sandra Bullock. Mimoni (2015) uspěli v kategorii Nejoblíbenější rodinný film. Nejoblíbenější drama je Marťan (2015) režiséra Ridleyho Scotta. Nejoblíbenější dramatický herec je Johnny Depp a dramatická herečka Dakota Johnson.

Taylor Swift se stala nejoblíbenější popovou interpretkou a také nejoblíbenější interpretkou, přičemž ve druhé kategorii mezi muži zvítězil Ed Sheeran. Ellen DeGeneres si převzala cenu za humanitární činnost a také trofej pro nejoblíbenějšího moderátora nebo moderátorku denní show.