ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4841 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Romantický thriller Zakázaná touha od tvůrců celosvětového hitu 365 dní

0 jsk 19.4.2024

Idol mnoha ženských srdcí, herec Simone Susinna, a režisér Tomasz Mandes se po úspěchu filmu 365 dní opět sešli. Tentokrát je výsledkem jejich spolupráce romantické drama Zakázaná touha plné vášně, emocí a napětí.

Smí se zralá žena bláznivě zamilovat a vrhnout se do víru lásky? Může atraktivní mladý muž hledat něhu a blízkost, která mu tak chyběla, u starší partnerky?

Olga (Magdalena Boczarska) je o patnáct let starší než Max (Simone Susinna). Ona je úspěšná žena s vybudovanou kariérou a postavením, matka dospělé dcery. On je pohledný mladý muž, který žije naplno a nechce promarnit ani chvíli. Osud je spojil a zapletl do bouřlivého vztahu provázeného mnoha nástrahami. Olga se zmítá mezi protikladnými pocity: její smysl pro zodpovědnost ji varuje před začínajícím románkem, stud stojí v cestě vášni a sebekontrola zápasí s touhou po spontánnosti mládí.

Max si je jistý, že Olga je jeho životní láskou, ale neví, jak překonat překážky stojící v cestě jejich společnému bytí. Když vyjdou najevo dlouho zamlčovaná tajemství, volby, které milenci budou muset učinit, se ještě zkomplikují. Oba milují divoké živly, vítr a bouřlivé moře, jenže není jisté, zda najdou odvahu skočit do neznáma…

Pod scénářem filmu Zakázaná touha je spolu s režisérem Tomaszem Mandesem podepsán také Mojca Tirs, který se podílel i na dvou dílech ze série 365 dní. Filmová adaptace populární stejnojmenné knihy Blanky Lipinské si po premiéře v roce 2020 podmanila globální publikum. Osudy krásné Laury a sicilského gangstera Massima, který se do ní zamiluje a unese ji, vyvolaly mimořádný divácký zájem také v případě následujících filmů 365 dní: Ten den a Dalších 365 dní.

Mezinárodní úspěch této romantické trilogie potvrzuje oblibu současné polské kinematografie. Tuzemští diváci znají třeba komediální seriál 1670, náročnější publikum ocenilo historické drama Jagna a zaslouženou pozornost vzbudily i další tituly.