ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15631 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Roger Waters točí album o zabíjení dětí a lásce

0 jsk 16.1.2017

Britský hudebník Roger Waters zveřejnil video ze studia, ve kterém připravuje nové album. Hraje v něm na baskytaru a společnost mu dělá producent Nigel Godrich. Waters prostřednictvím služby Instagram také nabídl fotografii, na které hraje na baskytaru a Godrich na kytaru. „Zpět v práci,“ napsal k záběru.

Někdejší člen již nefungující kapely Pink Floyd v loňském rozhovoru pro americký čtrnáctideník Rolling Stone řekl, že nové album se bude zabývat tématy, jakými jsou vraždění dětí a láska.

„Zamiloval jsem se, takže album je o lásce. Nakonec, všechny mé nahrávky jsou v podstatě o lásce. Nebudou to tedy jen úvahy o tom, proč zabíjíme děti, ale také o tom, jak vnímáme lásku, tedy pokud jsme ji v životě dostali, a zda jí umožňujeme zářit na lidi kolem nás,“ objasnil zpěvák, který si na tento rok naplánoval turné Us and Them po Severní Americe. Název a datum vydání alba zatím nejsou známy.

Roger Waters se proslavil v kapele Pink Floyd, v níž působil v letech 1965 až 1985. Jako sólista uvedl na trh nahrávky The Pros And Cons Of Hitch Hiking (1984), Radio K.A.O.S. (1987), Amused To Death (1992) a Ça Ira (2005). V roce 1996 ho jako člena Pink Floyd uvedli do Rock’n’rollové síně slávy.