ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10871 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rockový Slunovrat nabídne švédské Royal Republic

0 jsk 29.5.2019

V Řevnicích u Prahy se rozezní řev elektrických kytar při dalším ročníku Rockovém Slunovratu. V areálu lesního amfiteátru se odehraje v pátek 31. května a sobotu 1. června. Letošní 13. ročník slibuje nabitý program, který je připraven na třech hlavních scénách.

Na třech pódiích vystoupí mnoho zahraničních i tuzemských kapel a DJs. Headlinerem letošního ročníku je švédská rocková formace Royal Republic, která v rámci svého festivalového turné představí albovou novinku. V závěsu za nimi jsou němečtí punkrockeři Itchy, španělské ska v podání Auxili nebo elektronika od I Wear* Experiment z Estonska. Napůl ze Spojených státu jsou i Noise of Human Art alias N.O.H.A. Pro ty, kteří ani letos nepřestávají lovit české a slovenské kapely budou přichystaní Gaia Mesiah, Horkýže Slíže (na foto), Wohnout, Circus Problem, Prago Union, Kapitán Demo, Skyline, Sto zvířat a mnoho dalších.

V rámci dvoudenního festivalu vyroste v jeho těsné blízkosti i stanové městečko, aby měli návštěvníci čas a prostor na nádech a odpočinek. Chybět nebudou stánky, které se postarají o pitný režim a náladu. Prázdný žaludek uspokojí výběr hned několika kuchyní včetně té veganské.