ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27173 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Robin Thicke snad překonal zlé časy

0 jsk 10.8.2015

Robin Thicke je americko-kanadský zpěvák, který to v posledních měsících neměl v životě ani na hudební scéně příliš jednoduché. Po skvěle přijatém albu Blurred Lines z roku 2013 vyváděl tak, že se rozhodla s ním rozejít jeho manželka. On se z toho šoku vyzpívával na loňském albu Paula, za což se stal terčem posměchu, protože podle fanoušků za onen rozchod mohl svým chováním pouze on, a tak nebylo na místě si stěžovat.

Nedávno se také ukázalo, že on a spoluautor Pharrell Williams titulní písničku z alba Blurred Lines nejspíš ukradli a budou za to muset řádně zaplatit, jak rozhodl soud.

Vypadá to ale, že zpěvákovi svítá na lepší časy. Přichází se svěžím diskotékovým kouskem Back Together, přičemž mu na předzvěsti osmé desky vypomáhá momentálně velmi žádaná a vytížená rapperka a zpěvačka Nicki Minaj.

Vše nasvědčuje tomu, že Thickemu po rozvodu a soudních tahanicích s rodinou Marvina Gaye o autorství skladby Blurred Lines už oschly slzy. Ani nelichotivý prodej desky Paula, který například v Austrálii představoval v prvním týdnu pouze 54 kusů, ho neodradil od práce na nové, v pořadí již osmé studiové nahrávce.

První vlaštovkou z ní byla píseň Morning Sun, kterou nyní nahrazuje singl Back Together. Je to skladba inspirovaná taneční hudbou 80. let minulého století a producentsky ji zastřešil Max Martin.

Robin Thicke ft. Nicki Minaj – Back Together

Tagy: