ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5792 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Robin Thicke to nezvládl. Nesmí se přibližovat ke své bývalé rodině

0 jsk 30.1.2017

Možná si živě pamatujete na to, kolik mediální pozornosti bylo upřeno na rozchod amerického zpěváka Robina Thickeho s manželkou a herečkou Paulou Pattonovou. Dělo se to v roce 2014, Thicke v rozhovorech a na veřejnosti plakal a žádal svou ženu o odpuštění. Nahrál na to konto dokonce album Paula (2014), které je jí věnováno a je zatím poslední v jeho diskografii. Věci ale zřejmě byly dramatičtější, než Thicke v rozhovorech i na albu připouštěl.

Minulý čtvrtek totiž dočasný soudní zákaz přibližování se k exmanželce, jejich šestiletému synovi Julianovi i ke tchýni Joyce Pattonové. Nemůže se k nim přiblížit na vzdálenost kratší než 100 yardů, tedy asi 91 metrů.

Žádost o zákaz přibližování podala jednačtyřicetiletá herečka, která Thickeho obvinila z domácího násilí, nevěry a závislosti na alkoholu a drog. Obvinění jsou součástí sporu o získání výhradní péče o syna Juliana, kterého nyní soud dočasně svěřil matce, a to až do 24. února, kdy se uskuteční další jednání.

Robin Thicke a Paula Patton, která je známá například ze snímků Déja Vu (2006), Precious (2010), Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) nebo 2 Guns (2013), se znají už z mládí. Pár tvořily od roku 1991, vzali se 11. června 2005 a v dubnu 2010 se jim narodil syn Julian. V únoru 2014 však ohlásili rozchod a v říjnu téhož roku Pattonová požádala o rozvod.

Soud jejich manželství ukončil v březnu následujícího roku, přičemž dvojice se dohodla na společné péči o syna. Pattonová však začátkem tohoto měsíce požádala o výhradní péči, protože Thicke má podle ní problémy s alkoholem a drogami, chlapce příliš přísně trestá a ten se ho proto začal bát.

Tagy: