ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6604 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Robbie Williams v Praze zavzpomíná i na George Michaela

0 jsk 17.8.2017

Britský zpěvák Robbie Williams míří do Prahy. Na letišti v Letňanech se představí v sobotu 19. srpna. V rámci turné k loňskému albu The Heavy Entertainment Show ho jako předkapela doprovodí další legenda, britská elektropopová skupina Erasure.

Williams po emisi své albové novinky The Heavy Entertainment Show, která vyšla loni v listopadu, brázdí koncertní pódia. Podle zahraniční hudební tisku jeho živý set od začátku turné mírně mění svou podobu. Základní kostra však zůstává a diváci tak mají možnost vidět a slyšet titulní skladbu alba i kontroverzní Party Like A Russian, ve které si Williams udělal legraci z ruských oligarchů. Navíc k ní natočil docela pikantní videoklip.

Od ruských médií si za to vysloužil označení šovinista. Klip vyvolal v Rusku pobouření především proto, že Williams zpívá o alkoholu, drogách či matrjoškách, přičemž v písni použil i několik ruských slovíček. Přesto patří Party Like A Russian mezi jeho nejúspěšnější klipy. Od vydání loni 30. září má více než 23, 6 milionů zhlédnutí. Na zpěvákově oficiálním Youtube kanálu je úspěšnějším už jen klip k písničce Love My Life.

Z novinek na úvodních koncertech turné zněla i skladba Motherfucker, na programu koncertu je i několik coververzí jeho oblíbených písní od jiných interpretů. Na počest zesnulého britského zpěváka George Michaela Williams zazpívá Freedom 90.

Samozřejmostí každého koncertu jsou i jeho největší hity Let Me Entertain You, Come Undone, Feel, Angels, Rock DJ, She’s The One a další. Kromě zpěvu a nadčasových písniček se fanoušci mohou těšit například i na show s tanečnicemi v boxerských rukavicích.

Robbie Williams – Party Like A Russian