ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5334 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ringo Starr natočil novinku ve vlastním malém studiu

0 jsk 20.9.2019

Bývalý bubeník britské skupiny Beatles Ringo Starr vydá 25. října své v pořadí dvacáté album What’s My Name. Deska je další z kolekce procítěných a po domácku nahraných děl, která vznikla v umělcově studiu v Roccabella West.

„Už nechci nahrávat ve staromódním nahrávacím studiu,“ vysvětluje Starr. „Mám dost velkých skleněných skel a separace. U mě ve studiu jsme všichni pohromadě, ať pozvu kohokoliv. Je to nejmenší klub ve městě. A já miluju být doma, mít možnost pozdravit Barb. Je to dobré pro mou muziku.“

Na desce se opět objevují jeho přátelé. Jmenujme Paula McCartneyho, Joe Walshe, Edgara Wintera, Nathana Easta nebo Richarda Page. Kromě známých tváří však Starr spolupracoval i s novým textařem a skladatelem Samem Hollanderem, který napsal skladbu Better Days jen podle Ringova rozhovoru pro Rolling Stone.

Na desce bude kupříkladu skladba Grow Old With Me, která je hluboce procítěnou aranží stejnojmenné písničky, jíž napsali John Lennon o Yoko Ono.

„Je požehnáním, že já tenhle sen můžu stále žít – zestárnout s někým, koho miluji,“ přibližuje Ringo Starr skladbu, na které se objevuje rovněž McCartney a pozorní posluchači mohou zaslechnout i část písně Here Comes The Sun. „Určitým způsobem jsme tak v té skladbě všichni čtyři,“ prozrazuje Ringo.

Tagy: