ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4899 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rihanna bude hrát ve filmu Rychle a zběsile

0 Redakce 3.5.2012

Barbadoská zpěvačka Rihanna si zahraje v nejnovějším příběhu z americké filmové série Rychle a zběsile. V pokračování úspěšných akčních snímků by podle listu The Sun měla ztvárnit zápornou postavu.

Čtyřiadvacetiletá Rihanna zaujala tvůrce chystaného filmu svým hereckým debutem ve snímku Bitevní loď (2012), který měl v Čechách premiéru v polovině dubna. Interpretka hitů Umbrella, Don’t Stop the Music či Rude Boy v něm ztvárnila vojačku Raikes.

Film s pracovním názvem The Fast and the Furious 6 začnou natáčet v létě ve Velké Británii. Většina scén vznikne v Londýně a Southendu. Režisérem bude Justin Lin, jenž režíroval třetí, čtvrtou a pátou část série. V hlavních rolích by se měli opět představit Vin Diesel a Paul Walker, dále pak Dwayne Johnson alias The Rock, jenž si zahrál i v Rychle a zběsile 5 (2011).

Mimochodem, tento americký akční snímek byl nejčastěji nelegálně stahovaným filmem v roce 2011. Podle webových stránek torrentFreak.com si ho nelegálně pořídilo více než 9,3 milionu lidí.

JŠp