ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5248 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Richard Müller připravuje turné Hlasy 2

0 Redakce 29.5.2014

Slovenský zpěvák Richard Müller se rozhodl vrátit na koncertní pódia společně s vokální skupinou Fragile. Na podzim vyjede za svými fanoušky s rozšířeným programem na turné Hlasy 2.

„Mám velkou radost z toho, že mám tak početnou fanouškovskou základnu v Česku i na Slovensku. Koncerty jsou v obou zemích spontánní a ohlasy na ně velmi pozitivní. Přestože jsem Slovák a tím i zůstanu, těším se na české publikum stejně jako na to slovenské. A protože mi pánové Hapka, Horáček a Tásler napsali i pěkné české texty, bude na mých koncertech slyšet i čeština,“ říká s úsměvem Richard Müller.

V rámci turné Hlasy 2, které odstartuje 29. září v Trenčíně, byly zatím zveřejněny termíny sedmnácti slovenských koncertů. Česká část turné odstartuje 30. října v Brně, bude pokračovat 1. listopadu v pražském Divadle Hybernia a v průběhu listopadu v Plzni, Děčíně, České Lípě, Ústí nad Labem, Kladně, Hradci Králové a dalších městech.

„Celé loňské turné provázely nadšené reakce, většina koncertů byla beznadějně vyprodána a i tak se lístky nedostaly zdaleka na všechny. Hlasy 2 jsou proto další příležitostí vidět nás v tomto jedinečném spojení, které si velmi užíváme. Na nové turné připravujeme nový program, aby se i fanoušci, kteří navštívili naše loňské koncerty a chystají se znovu, měli na co těšit. Už několik měsíců sestavujeme výběr dalších Richardových hitů, aranžujeme je do ‚a cappella‘ verzí a nahráváme nové album,“ prozradil kapelník Fragile Braňo Kostka.