ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28122 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Řada Ultimate bude přinášet komiksové příběhy oblíbených super hrdinů

0 Redakce 2.4.2012

Nejmodernější a nejsoučasnější příběhy oblíbených komiksových super hrdinů jako je Spider-Man nebo Fantastická čtyřka začaly vycházet na pokračování v novém časopisu Ultimate Spider-man a spol. Magazín bude vycházet vždy po dvou měsících a bude obsahovat dva sešity Spider-Mana a dva sešity jiné řady. V prvním vydání jsou to Fantastic Four, dále se čtenáři mohou těšit například na X-Meny.

Vydavatelství Marvel začne vydávat nejslavnější superhrdinské komiksy v moderním pojetí. Postavy jako například Hulk, Daredevil nebo Transmetropolitan dostávají nové vlastnosti, vztahy, často nejsou tak jednoznačně kladnými nebo nesmrtelnými hrdiny.

První Ultimate Spider-man a spol. představuje moderní verze dvou zásadních komiksů Spider-Man a Fantastic Four. V případě Spider-Mana se jedná o téměř padesátistránkové číslo první série s názvem Moc a zodpovědnost 1. Seznamujeme se Petrem Parkerem, obyčejným středoškolským studentem, kterého při návštěvě laboratoře kousl radioaktivní pavouk a dal mu svou sílu a schopnosti. Od originálu se však nové zpracování scenáristy Briana Michaela Bendise a kreslíře Marka Bagleyho liší natolik, že vydavatelství varuje: Nečekejte klasiku!

Příběh Fantastic Four: Doom 1, 2 v magazínu Ultimate Spider-man a spol. navazuje na loni vydanou knížku Fantastic Four: Zrod. Nyní se na scéně objevuje úhlavní nepřítel hlavních hrdinů – Dr. Doom.

Součástí časopisu je také rubrika doktora Arachna, která odpovídá na dotazy čtenářů.

rwi