ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5565 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Quentin Tarantino má kvůli nehodě Umy Thurman trauma

0 jsk 9.2.2018

Americký režisér Quentin Tarantino vyjádřil politování nad autonehodou, při které se během natáčení filmu Kill Bill zranila herečka Uma Thurman. Tento incident nazval největším traumatem svého života.

Tarantino v rozhovoru pro internetový server Deadline řekl, že trasu, kde došlo k nehodě, při které herečka utrpěla otřes mozku a jiná zranění, předtím sám prošel a vyhodnotil ji jako bezpečnou. K incidentu se vyjádřil několik dní poté, co herečka na svou nehodu, která se stala při natáčení filmu Kill Bill v roce 2003, vzpomínala v rozhovoru pro deník New York Times.

Známý režisér kromě toho čelí kritice za své vyjádření, kterými v jednom rozhovoru – také z roku 2003 – obhajoval Romana Polanského. Tarantino o třináctileté dívce, s níž měl Polanski pohlavní styk, řekl, že „si o to koledovali“ a chtěla si to s režisérem „rozdat“.

Polanski se v roce 1977 v USA přiznal k pohlavnímu styku se třináctiletou dívkou během fotografování v Los Angeles v roce 1975. To se v USA považuje za znásilnění. Za to si odseděl 42 dní ve vězení, následně byl propuštěn na kauci a v roce 1978 uprchl do Francie.