ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20214 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Queens Of The Stone Age se vrátí. Nahrají další desku

0 jsk 13.6.2016

Populární americká rocková kapela Queens Of The Stone Age hodlá co nevidět začít nahrávat nové album. V rozhovoru pro internetový pořad Let There Be Talk to sdělil zpěvák a kytarista Josh Homme.

„Ano, návrat Queens Of The Stone Age je dalším z mých plánů,“ uvedl Homme, který na sebe naposledy výrazně upozornil tím, že se podílel na albu Iggyho Popa, které vyšlo letos v březnu. Prozradil rovněž složení kapely, které další studiovou desku nahraje. „Bude stejné jako na našem posledním počinu …Like Clockwork. Ve studiu by se tedy kromě mě měli opět objevit baskytarista Michael Shuman, kytarista Troy Van Leeuwen, bubeník Jon Theodore a klávesista Dean Fertita.“

Loni v březnu se formace rozhodla dát si přestávku. Stalo se to i přesto, že Homme v přibližně stejném čase ohlásil, že s ní plánuje nahrávat nové skladby. Důvodem pauzy bylo nakonec prý pracovní vyčerpání, stejně tak zájem jednotlivých muzikantů věnovat se jiným projektům.Queens Of The Stone Age vznikli v Kalifornii v roce 1996. Stalo se tak poté, kdy se rozešla  Hommeova předcházející kapela Kyuss. Jejich eponymní debut vyšel v roce 1998. Následovaly nahrávky Rated R (2000), Songs For The Deaf (2002), Lullabies To Paralyse (2005), Era Vulgaris (2007) a …Like Clockwork (2013).