ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5595 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Queens of the Stone Age na Colours Of Ostrava

0 jsk 16.11.2023

Hudební festival Colours of Ostrava představuje další část programu pro příští ročník. Britské umělce Sam Smith doplní rocková parta Queens of the Stone Age, která je aktuálně nominovaná na cenu Grammy v kategoriích Nejlepší rocková skladba a Nejlepší rockové album.

V minulosti se v kapele vystřídala řada světově známých muzikantů, například legendární bubeník Joey Castillo, multitalentovaný zpěvák Mark Lanegan nebo bubeník kapely Nirvana a frontman Foo Fighters Dave Grohl. 21. ročník Colours of Ostrava se uskuteční od 17. do 20. července 2024.

Kalifornská formace Queens of the Stone Age nekompromisně rozvrací hranice rocku. Po turbulentním období plném zdrcujících osobních výzev se kapela navrátila ke svým kořenům, odhodila lesk předešlých alb a oprášila surově autentický zvuk. Neustále se vyvíjející hudební fenomén prolévá své signifikantní kytarové riffy notnou dávkou blues či elektroniky, která dodává melancholickou barvu nezřídka temným, přímým textům.

„Dvě nominace na Grammy v letošním roce jsou jasným důkazem, že Queens of The Stone Age je špička současného rocku. Program příštích Colours bude neskutečně pestrý a skvěle obsazený,“ komentovala ohlášení další vystupující hvězdy ředitelka festivalu Zlata Holušová.