ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15941 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Queenie se těší do O2 areny

0 jsk 12.8.2020

Česká skupina Queenie v čele s frontmanem Michaelem Kluchem odehraje 11. a 12. září a pak 21. prosince 2020 koncerty v pražské O2 areně. Potvrdila to na úterní tiskové konferenci.

„Po posledním jednání s hlavní hygieničkou máme signály, že by se v září i v prosinci, při dodržení zvláštních hygienických opatření, které prostory O2 areny umožňují, naše show měla uskutečnit. Přípravám se tedy věnujeme naplno, a navíc naše fanoušky a příznivce stále ještě zveme na letní open-air turné Queenie Pod širým nebem,“ říká Michael Kluch, frontman kapely, zpěvák a nominant Ceny Thálie 2019.

„Paní hygienička byla našimi stanovisky a faktickými daty velmi zaskočena a slíbila, že prosadí změny, které společně vytvoříme. Byli jsme vyzváni k sepsání našeho návrhu, který bude po společné úpravě prosazovat, ale ujistila nás, že si navýšení kapacit na našich akcích dovede představit. A možnost uspořádání našeho koncertu v O2 areně podporuje, jak sama řekla v nejhorším případě v rouškách. A to je fér,“ říká producent Martin Zoubek.

Kapela také oznámila, že v roce 2022 vyjede na turné do Jižní Koreje.