ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 19668 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Putovní Energie pro kulturu začne v Kadani s Anetou Langerovou

0 jsk 30.7.2020

Diváci v šesti městech zažijí vždy ve čtvrtek a v pátek divadelní a artistická představení a koncerty pod širým nebem. Putovní festival Energie pro kulturu poputuje republikou od 30. července, kdy začne v Kadani. Hudebním hostem akce tam bude Aneta Langerová.

V každém městě vyroste mobilní scéna, jež bude ve čtvrtek patřit akrobacii a divadlu a v pátek hudbě. Stálými vystupujícími festivalu budou Cirk La Putyka a kapela Kašpárek v rohlíku. Tyto dva soubory mohou vidět návštěvníci v každé ze zastávek festivalu.

V Třebíči se 6. a 7. srpna představí Mig 21, v Hradci Králové 13. a 14. srpna Anna K., v Českých Budějovicích 27. a 28. srpna Miro Žbirka, v Ostravě 3. a 4. září Aneta Langerová a festival skončí 10. a 11. září v Liberci, kde vystoupí Tata Bojs.

Pojízdné pódium poslouží i jako galerie. Na vnějších stěnách hlediště budou k vidění fotografie Milana Bureše a Milana Jaroše s názvem “Život za koronaviru” a obrázky ilustrátorů “Umění za koronaviru” pořízené a nakreslené v době nouzového stavu.