ivermectina dosis en bebes quanox medicamento el uso de la ivermectina ivermectin tablets usp hitek uses in hindi preço do ivermectina ivertech llc precio del quanox ivermectina 6mg vitamedic bula
ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 31005 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Provokativní singl a klip Originál předznamenává debut kapely Pilot

0 jsk 20.10.2021

Na jaře uzavřela pražská kapela Pilot první etapu existence vydáním EP Mezi náma. Léto strávila koncertováním na turné s Chinaski a jeho závěr si vyšperkovala svým dosud největším samostatným koncertem v pražské Cargo Gallery. Nyní se čtyřčlenná skupina hlásí o slovo s novou tvorbou v podobě provokativního singlu Originál. Ten je předzvěstí připravovaného debutového alba a doprovází jej hravý videoklip.

„Originál je o tom, že úplně nejlepší je být sám sebou a moc se nestarat o to, co si o tom myslí ostatní. Jde o přijetí sebe sama. Jsme, jací jsme, a jiní nebudeme. Nemá cenu si na cokoli hrát, protože každému je stoprocentně nejlépe ve vlastní kůži. Všechno důležité je už řečeno v textu písně,“ říká zpěvák kapely Daniel Hrdlička.

„Nejsou v něm snad žádné metafory ani narážky, napsal jsem to přesně tak, jak to cítím. Myslím, že tohle je náš zatím nejvybroušenější text, jaký jsme kdy vytvořili. V refrénu používáme lehce tvrdší slovník, ale nešlo to vyřešit jinak. Naprosto přesně totiž vystihuje celý smysl písně. V létě jsme touhle věcí drze začínali všechny koncerty, protože jsme si chtěli vyzkoušet, jak na ni budou lidi bezprostředně reagovat. Až na pár malých holčiček v Jihlavě, které si na každý refrén poctivě zacpávaly uši, ale byla přijata úplně v pohodě, takže jsme si s tím už hlavu nelámali. Nakonec jsme ale natočili verze dvě, jednu originální a druhou, která se dá pustit i prckům,“ dodává.

Nová skladba, kterou kapela dokončovala během letní koncertní sezóny a s hudební složkou jí pomohl Jan Steinsdörfer z Chinaski, je výrazná moderním tanečním zvukem, hravostí i melodií akcentovanou doprovodem smyčcového kvarteta. „Nenecháváme se svazovat žánry a prostě tvoříme tak, aby nás to co nejvíc bavilo. Potvrzuje se nám totiž, že díky tomu mnohem snáz dokážeme přenášet energii na naše fanoušky,“ konstatuje Hrdlička.

Určitá nesvázanost, hravost a překvapivost je ostatně i leitmotivem videoklipu Originál, který v sobě pod režisérskou taktovkou Vojtěcha Konečného mísí dva různé způsoby vizuálního ztvárnění.

(foto: Josefína Bielková)

Tagged with: , ,

Komentáře