ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 25225 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Prago Union vyráží na narozeninové turné

0 jsk 27.10.2022

Pražská hiphopová kaépela Prago Union slaví dvacet let na scéně. K tomuto významnému jubileu již sobě i svým fanouškům stihla naservírovat hned několik dárků v podobě klipů, starších písní v digitální podobě i nového alba. Slavnostní zakončení celého „mejdanu“ bude patřit koncertním pódiím.

Vše se odehraje v rámci mimořádného turné Hotovo 20 napříč Českem, které bude speciálně postavené právě ke dvacátým narozeninám a ukáže fanouškům kapelu ve zcela novém světle. Prago Union totiž celou narozeninovou šňůru odehrají za doprovodu dechové sekce, kterou Kato pro tuto speciální příležitost překřtil na Krotitele Dechů.

Hotovo 20 bude mít pět zastávek po městech napříč Českou republikou. „Kromě toho, že zazní množství skladeb, kterým jsme se dosud při živém hraní úspěšně vyhýbali, bude zajímavá především účast dechové sekce, kterou jsem pro tuto příležitost překřtil na Krotitele Dechů. Zahrajeme průřez celou historií za doprovodu trumpety, saxofonu, trombonu a tuby,“ říká Kato. Fanoušci si na všech koncertech budou moci zakoupit speciální narozeninový merch.

Hotovo 20 Tour
16. 11. MC Fabrika, České Budějovice
18. 11. Vratislavice 101010, Liberec
24. 11. Lucerna Music Bar, Praha
14. 12. První Patro, Brno
15. 12. Barrák Music Club, Ostrava

(foto:  Lukáš Wagneter)