ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11116 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Pop Messe přivítá Leftfield, GusGus, Kiasmos a další

0 jsk 10.7.2024

Brněnský hudební festival Pop Messe, přední akce zaměřená na současnou pop, elektronickou, rap a indie scénu, která proběhne od 25. do 27. července v areálu Velodromu a jeho okolí na výstavišti BVV, nabídne letos historicky nejrozsáhlejší program.

V červenci do Brna přijedou například osobnosti devadesátkové taneční scény Leftfield (na snímku), britská elektro punková dvojice Sleaford Mods, islandští elektroničtí GusGus a Kiasmos, zasmušilí belgičtí melancholici Warhaus, čerstvý držitel největší ostrovní ceny Brit Awards v kategorii Rap/Grime Casisdead, australský taneční producent Partiboi69, kanadská klubová provokatérka Marie Davidson, špička současné britské klubové scény Blawan nebo dvojice newyorských rapperů v čele s Billym Woodsem, Armand Hammer.

Z České republiky pak například The Ecstasy of Saint Theresa, post-hudba, Bert & Friends, DVA, František Skála a Provodovjané, 1flfsoap, Lenka Dusilová & Band, Anna Vaverková, Badfocus, Burian, Dukla, Rohony a řada dalších.

Celkově vystoupí padesát osm zahraničních i domácích kapel, hudebníků a DJs. Program vedle koncertů zahrne nově i mezinárodní konferenci a třeba Kinostage České televize.