ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 21489 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Pomátku Robina Williamse připomenou při udílení cen Emmy

1 jsk 15.8.2014

Již 66. ročník předávání televizních cen Emmy si připomene i Robina Williamse. Udělování cen se uskuteční 25. srpna v losangeleském Nokia Theatre. Robin Williams zemřel v pondělí 11. srpna ve věku 63 let.

„Momentálně diskutujeme o plánech týkajících se sekce In Memoriam. V ní vzdáváme hold osobnostem, které skonaly během uplynulých dvanácti měsíců. Přestože se stále snažíme vyrovnat s aktuálními tragickými zprávami, pracujeme už na tom, abychom Robinu Williamsovi vzdali náležitou a smysluplnou poctu,“ uvedl výkonný producent ceremoniálu Don Mischer.

Tělo Robina Williamse našla v ložnici jeho domu v severní Kalifornii jeho osobní asistentka. Nejevil známky života a kolem krku měl uvázaný opasek, přičemž druhý konec byl upevněn mezi zavřenými dveřmi šatníku a zárubní.

Úřad koronera následně potvrdil, že herec se oběsil, přičemž měl pořezané levé zápěstí. Výsledky toxikologických testů by měly být známy za dva až šest týdnů. Williams trpěl těžkými depresemi a bojoval se závislostí na alkoholu.