ivermectin for eye worms in chickens koupit ivermectinum tab ivermectin 12 mg price in bangladesh laboratorio gencopharmaceutical ivermectina ivermectina dosaggio uomo ivermectin buy online south africa pq serve ivermectina revectina preço droga raia
ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12526 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Po více než dvaceti letech vyšlo album Toy od Davida Bowieho

0 jsk 12.1.2022

Po více než dvou desetiletích vyšlo minulý týden jako samostatná nahrávka se spoustou bonusů album Toy zesnulého britského zpěváka a hudebníka Davida Bowieho. Mluví se o něm jako o Bowieho ztraceném albu. Nahrál ho krátce po svém slavném vystoupení v Glastonbury v roce 2000 a hodlal ho vydat v následujících letech.

Znovu na něm zaznamenal své rané skladby ze šedesátých let, například první singl Liza Jane původně vydaný pod hlavičkou David Jones with the King Bees. K oficiálnímu vydání alba, které kromě nových verzí starých písní obsahovalo i několik nových skladeb, však začátkem tisíciletí nedošlo.

David Bowie se totiž dostal do sporu se svou tehdejší vydavatelskou firmou. Nahrávky z alba byly zveřejněny na internetu jako bootleg, některé lze najít také jako staré fanouškovské uploady na YouTube. Teprve nyní však u příležitosti jeho nedožitých 75. narozenin vyšlo album Toy oficiálně.

Tagged with: ,