ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5499 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Pipes and Pints mají nový videoklip o svobodě

0 jsk 15.10.2019

Píseň o svobodě, která není zadarmo, za kterou někdy musíme bojovat, jít si za ní. To je myšlenka nového videoklipu česko-irských Pipes and Pints k singlu A Million Times More. Nový videoklip vznikal ve spolupráci s hudebním publicistou Pavlem Andělem a režisérem Tomášem Bláhou.

„Pipes jsou pro mě jasným důkazem, že všechno jde, když se chce. Kňouráním a stěžováním na poměry na české hudební i mediální scéně si k ničemu nepomůžete,“ přibližuje Pavel Anděl, který byl ústřední postavou spolupráce na novém videoklipu.

Píseň A Million Times More je úvodní písní ze stále aktuální desky The Second Chapter, který kapela definitivně potvrdila návrat na hudební scénu a pokřtí ji 16. října v pražské Roxy. „Po kapelní pauze nastoupil do sestavy Travis, kterého jsem znal už dlouho a hned jsem věděl, že se jim budu snažit jakkoli pomoci,“ vysvětluje Anděl. „Když mi kapelník Vojta Kalina poslal první mixy nového alba, úvodní píseň ve mně zanechala nejsilnější dojem. Hned jsme měli všichni jasno, jak emoci z písně podpořit i vizuálně a bylo v podstatě hotovo.“

„Nový klip je vzkaz všem statečným srdcím, jděte si za tím svým, ať už pocházíte z jakéhokoliv prostředí, jedeme v tom všichni,“ vysvětluje Vojta Kalina. „Na koncertech Pipes můžete na všechny starosti všedního dne zapomenout, upustit páru a stát se součástí party, která vřele přijme mezi sebe kohokoliv, kdo se z toho všeho, co život přináší, nepo…,“ uzavírá.

Pipes And Pints – A Million Times More