ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16971 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Pfeifferová dostane ocenění pro ikony

0 Redakce 10.4.2012

Třiapadesátiletá americká herečka Michelle Pfeifferová – třikrát nominovaná na Oscara, držitelka Zlatého globu i ceny BAFTA – obdrží zanedlouho od majitelů amerických kin cenu pro filmovou ikonu.

Ocenění nazvané Cinema Icon Award si převezme v Baesars Palace v americkém Las Vegas, kde se od 23. do 26. dubna uskuteční konference Národní asociace majitelů kin nazvaná CinemaCon 2012. Na uvedené akci představí hollywoodská studia své novinky pro nadcházející období, ovšem zbude také čas na udělení prestižního ocenění.

Pfeifferová ovšem nebude jediná, které obdrží cenu. Americký herec a profesionální wrestler Dwayne „The Rock“ Johnson dostane ocenění pro akční hvězdu, jihoafrická herečka Charlize Theronová získá cenu za úspěšné desetiletí u filmu, devatenáctiletý americký herec Josh Hutcherson dostane ocenění pro objev roku, mexickému herci a zpěvákovi Diegu Bonetovi dají trofej pro vycházející hvězdu a patnáctiletá americká herečka a modelka Chloë Moretzová získá cenu pro ženskou hvězdu budoucnosti.

JŠp