ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26748 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Pet Shop Boys představí záznam koncertu na plátnech kin

0 jsk 8.12.2023

Nejúspěšnější britské hudební duo historie, více než padesát milionů prodaných alb na kontě, trojnásobní držitelé Brit Awards, šestinásobní nominanti na Cenu Grammy. To jsou Pet Shop Boys.

Především má ale tato synthpopová formace na kontě obrovské množství hitů, které utvářely a utvářejí popovou krajinu od poloviny osmdesátých let až do současnosti. Nyní ty nejznámější skladby přináší i na plátna kin v podobě koncertního záznamu Pet Shop Boys Dreamworld: The Greatest Hits Live At Royal Arena Copenhagen. K vidění budou 31. ledna a 4. února 2024.

V roce 2023 proto Pet Shop Boys vyrazili na koncertní turné nazvané Dreamworld, které nabídlo pečlivě vybrané hity. Úspěšné turné nevynechalo ani Prahu, kdy kapele aplaudovali lidé ve vyprodaném Foru Karlín. A než se Pet Shop Boys na cesty zase vrátí, vstoupí na plátna kin koncertní záznam, který kapela pořídila v Royal Areně v Kodani. Architektonicky výrazná stavba se stala působivou kulisou pro cestu do barevného světa britské kapely, která v Dánsku vystoupila na pozadí promyšlené vizuální show a s kompletní doprovodnou kapelou za zády.

Skupina nedávno ohlásila další koncert v Praze. odehraje se 1. července příštího roku v O2 universu.