ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16810 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Peklo na koncertě System of A Down

0 jsk 17.9.2015

„Je opravdu nepříjemné zpívat před lidmi, kteří vypadají jako by umírali přímo přede mnou,“ řekl na margo nedělního koncertu v Chicagu Serj Tankian, zpěvák skupiny System of A Down. Její vystoupení muselo být několikrát přerušeno kvůli zraněním fanoušků pod pódiem.

Svou zkušenost s koncertem System of a Down na Riotfestu v Chicagu popsal na stránce Wrestlezone.com fanoušek Steve Schneider. Ten zažil 15. září život ohrožující zkušenost. „Během System of A Down jsem spadl a následně někdo na mě. Nemohl jsem dýchat, a když ten dotyčný vstal, spadl na mě někdo další. Bylo to nekonečné. V jistém okamžiku jsem měl někoho na zádech a někdo jiný mi buď seděl, nebo stál na hlavě a tlačil mou tvář do bahna,“ popsal nepříjemný zážitek.

Následně vyjádřil poděkování ochrance a zdravotní službě. Zdůraznil, že nebýt několikanásobného přerušení koncertu, pravděpodobně by nepřežil: „Nemohl jsem dýchat. Pokud jsem se nadechl, inhaloval jsem zakalenou vodu. Bylo to nejděsivější v celém mém životě, protože jsem nevěděl, jak dlouho budu takto uvězněn. System of A Down museli přestat hrát, aby mě záchranáři mohli dostat ven. Tehdy jsem už byl v bezvědomí, takže si mnoho nepamatuji. Od té ztráty vědomí pro nedostatek kyslíku jsou mé oči stále krvavé.“

Ostatní návštěvníci koncertu v komentářích napsali, že kapela musela koncert několikrát přerušit, a že nejdelší pauza trvala patnáct minut.