ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12631 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

One Direction připustili, že odchod Malika byla katastrofa

0 jsk 16.10.2015

Britsko-irský boyband One Direction chystá k vydání své již páté album Made in the A.M. Na trhu se objeví v listopadu a členové kapely se v rámci jeho propagace vrátili k událostem z letošního jara, kdy sestavu opustil Zayn Malik, do té doby jeden z pětice zpěváků a tanečníků.

Připomeňme, že Malik odešel z kapely na sklonku března a na vysvětlenou řekl, že v One Direction už nebyl šťastný. Poté podepsal smlouvu na sólové album, přesídlil do Ameriky a začal na debutu pracovat.

Jeho kolegové se rozhodli pokračovat v turné, na kterém právě byli. Také přispěchali s vysvětlením, že přes Malikův odchod jsou v plné síle a kapela normálně funguje dál. V jednom z posledních rozhovorů nicméně Liam Payne, jeden ze zbylé čtveřice, přiznal, že po odchodu Malika nastala pro zbytek skupiny velmi těžká situace.

„One Direction nikdy nebyli tím, co by Zayna opravdu zajímalo, jestli chápete, jak to myslím. Jeho hudební cítění bylo jiné a připouštím, že to byl hlavní důvod, který ho přivedl k rozhodnutí v kapele skončit. Pro nás ostatní to bylo zlé,“ vysvětloval v televizním pořadu Good Morning Britain.

„Ale naši fanoušci to vzali dobře. Je zajímavé, že to, co pro nás byla katastrofa, se nakonec stalo vítězstvím obou stran,“ dodal Payne. Ostatní z kapely se v rozhovorech zmiňovali o tom, že je odchod Malika zaskočil a znervózněl. Současně se pokoušeli a pokouší rozptýlit obavy z toho, zda ohlášená pauza v činnosti One Direction neznamená konec. Britská média jsou totiž většinou přesvědčena, že ano.

Kapela by měla k chystanému albu absolvovat několik promo koncertů a začátek odpočinku si naordinovala na jaro 2016.