ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 22392 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Oddechový čas pro Českého slavíka

0 jsk 21.9.2018

Anketa Český slavík je fenomén, který si za uplynulá desetiletí prokazatelně získal přízeň statisíců fanoušků hudby a hlasujících. Má-li však být skutečným barometrem masové popularity v oblasti pop music, musí držet krok s dobou, mimo jiné s rychlým rozvojem sociálních sítí.

Proto jsme zahájili rozsáhlý projekt proměny ankety, aby dokázala mnohem více reflektovat kontexty v hudbě i společnosti. To je proces, který si vyžádá delší čas i důkladné prověření fungování. Proto jsme se jako pořádající agentura rozhodli letos anketu nevyhlásit. Slavík tak získává oddechový čas, aby se v budoucnu objevil v pozměněné podobě, která bude odpovídat současným trendům komunikace i aktuálnímu vývoji populární hudby. Uvědomujeme si, že tím neděláme radost našim fanouškům, ale věříme, že tento krok pochopí a těšíme se na budoucí setkání při oslavě české populární hudby.

Spolupráce s dosavadním generálním partnerem, Karlovarskými minerálními vodami, a.s., skončila dovršením předchozího ročníku ankety. KMV se opět chystáme oslovit s novým konceptem.