ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5129 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Největší koncert v Pokáčově kariéře bude v O2 areně

0 jsk 14.12.2020

Textař a písničkář Jan Pokorný, známý jako Pokáč, se rozhodl uspořádat svůj dosud největší koncert, a to rovnou v pražské O2 areně. Zařadí se tak mezi ty největší české zpěváky, kteří zde vystupovali. O2 arena je pro české hudebníky nejvyšší příčkou na domácí scéně a stejně tak tomu je i v případě Pokáče. Jeho koncert se zde uskuteční 20. ledna 2022.

Uspořádat koncert v O2 areně byl vždy jeho sen. A po rychle vyprodaném posledním koncertu ve Fóru Karlín se koncertní prostor s větším počtem míst přímo nabízel. „Je to poměrně velké sousto, ale pevně doufám, že oba moji fanoušci zmobilizují celé své rodiny a jejich rodiny. Bude to velkolepé se vším všudy. Unikátní zážitek. Můj velký sen z oblasti sci-fi. A zároveň to bude prostě koncert plešatého týpka s kytarou, spoustou hostů, spoustou překvapení. Tak tam prosím někdo dorazte, ať to není trapné,“ říká s humorem sobě vlastním Pokáč o plánovaném koncertu v pražské O2 areně.

„S Pokáčem spolupracujeme od samého začátku jeho kariéry. Vzpomínám si, jak jsme v roce 2016 připravovali první turné po kavárnách a malých klubech. O to více nás těší, že nyní můžeme Pokáčovi pomoci s největším koncertem jeho kariéry v O2 areně,“ dodává za pořádající agenturu Redhead Music Tomáš Staněk.

Vstupenky od 590 Kč jsou již v prodeji.

(foto: Benedikt Renč)

Tagy: ,