ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5484 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nejneoblíbenější trailer mají noví Krotitelé duchů

0 jsk 3.5.2016

Nejneoblíbenější filmový trailer na portálu YouTube má nová verze snímku Krotitelé duchů (1984), která se dostane do kin koncem července. Trailer, který společnost Sony Pictures Entertainment zveřejnila 3. března, má momentálně téměř 30 milionů zhlédnutí, přičemž se zatím nelíbil více než 613 tisícům a líbil pouze asi 215 tisícům uživatelů. Naopak, na sociální síti Facebooku má výrazně více pozitivních reakcí. V celkovém seznamu videí s nejvyšším počtem záporných hodnocení na YouTube patří tomuto traileru momentálně osmnáctá příčka. Na špici je videoklip ke skladbě Baby od Justina Biebera, který se nelíbil více než šesti milionům uživatelů.

Krátká upoutávka nové verze stejnojmenné komedie z roku 1984 přináší záběry New Yorku a krotitelek duchů, které s nimi bojují. Tvůrci zároveň představili i jejich specializaci. Melissa McCarthy ztvárnila odbornici zabývající se paranormálními jevy, Kristen Wiig fyzičku částic, Kate McKinnon jadernou inženýrku a Leslie Jones se představí jako ta, která zná New York. Ve videu se také ukázal Chris Hemsworth, který si ve filmu zahrál jejich asistenta, i zelený duch Slimer z prvních dvou filmů.

V novince se představí i hvězdy původních Krotitelů duchů z let 1984 a 1989 Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson či Sigourney Weaver. Herecké obsazení doplňují Andy García, Michael K. Williams, Cecily Strong, Matt Walsh a Neil Casey. Režisérem je Paul Feig, který spolu s Katie Dippold napsal i scénář.

Původní Krotitele duchů natočil Ivan Reitman, který se postaral i o režii pokračování z roku 1989.

Nejneoblíbenější trailer