ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 21389 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na Sziget míří Nick Cave, Blur, Biffy Clyro a další

0 jsk 26.7.2013

Na hlavním pódiu letošního maďarského festivalu Sziget se to bude hemžit velkými jmény. Představí se Nick Cave and the Bad Seeds, Blur, Biffy Clyro, Franz Ferdinand, Regina Spektor či Mika. Festival se uskuteční od 5. do 12. srpna v centru Budapešti a nabídne sedm dní zábavy a hudby na čtyřech velkých pódiích a desítce menších. Sziget patří s téměř 400 tisíci návštěvníky k největším festivalům v Evropě.

Kromě hlavního pódia organizátoři připravili skvělý program i na dalších. Velký prostor je věnován world music, které bude patřit druhá největší scéna, na níž vystoupí Calexico, Emir Kusturica & The No Smoking Orchestra, Dubioza Kolektiv či Muzsikás.

I dva obří stany pro desetitisíce fanoušků  nabídnou hvězdy a kapely světového formátu. A38 Stage přivítá v současnosti žádaného Woodkida, Zaz, Katy B, Hadouken!, Parov Stelar Band, Bad Religion a desítky dalších. Program Party Arena stanu potěší zejména fanoušky taneční a elektronické hudby, když v ní zahrají Nicky Romero, Chase & Status Live nebo Empire Of The Sun.