ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10057 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Myšlenky Terezy Balonové a Adama Ďurici vznikly během hodiny

0 jsk 9.4.2024

Zpěvačka Tereza Balonová byla nedávno Českou akademii populární hudby na Cenách Anděl vyhlášena jako Objev roku. Aktuálně představuje novou píseň a videoklip Myšlenky. Tentokrát v duetu se slovenským zpěvákem Adamem Ďuricou. Skladba je důkazem, že jako interpretka i autorka dozrála do kvality.

„Vznik písničky Myšlenky je přesně ten případ, kdy máte pocit, že vše vzniká jakoby nahodile a samo. Písničku jsem napsala v jeden březnový deštivý večer snad během hodiny. Ráno jsme jí natočili s mým producentem Martinem Ledvinou ve studiu a odpoledne jsme už posílali Adamovi do Bratislavy. Známe se spolu právě díky Martinovi. Adam do dalšího dne dopsal svoji část textu. Byl jednoznačně mojí první volbou. Jeho tvorba se mi dlouhodobě vyloženě líbí. Navíc je to sympaťák. Jsem ráda, že bez váhání souhlasil. Do týdne měla píseň finální podobu,“ zaznělo od Terezy.

Adam Ďurica k tomu dodává: „Terezu vnímám už od jejího prvního alba. Musím říct, že jsem vždycky měl rád umělce, kteří mají silnou energii, krásně zpívají, umí napsat dobrý song a navíc hrají skvěle na hudební nástroj. Tereza je přesně tento případ a mne těší, že mohu být součástí její hudební cesty. Když jsem poprvé slyšel píseň Myšlenky, tak se mi velmi líbila a hned jsem souhlasil se společným duetem.“

(foto: Vojta Mervart)