ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15678 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Mňága a Žďorp oslaví 25 let v Lucerně

0 Redakce 3.8.2012

Skupina Mňága a Žďorp letos slaví čtvrtstoletí od svého vzniku. Na Apríla vydala album Dáreček a 21. listopadu uspořádá speciální narozeninový koncert ve Velkém sále pražské Lucerny. Dorazí na něj řada hostů, mezi nimi například členové kapel Čechomor, Tata Bojs, Monkey Business, Kryštof nebo Vypsaná fixa. Každý návštěvník obdrží zdarma nové CD Dáreček 2.

Lucerna je pořád nejvíc sexy sál v Praze. Magické místo jako stvořené pro průlet čtvrtstoletím života,“ tvrdí zpěvák Mňágy a Žďorp Petr Fiala. „Zahrajeme si s mnoha hosty i s bývalými členy, projedeme všechna období kapely, dorazí kamarádi z Valmezu i z New Yorku. Nečekáme od toho večera nic menšího než pořádný večírek, který si všichni skvěle užijeme,“ dodává.

V průběhu večera spolu s Mňágou vystoupí Franta Černý a Karel Holas (Čechomor), Milan Cais (Tata Bojs), Richard Krajčo (Kryštof) , Petr Váša (Ty Syčáci), NU.C a Marka Rybin (Skyline), Márdi (Vypsaná fixa), Matěj Ruppert a Tonya Graves (Monkey Business), Kato (Prago Union). Chybět nebudou ani bývalí členové Mňágy a Žďorp a spousta dalších gratulantů z hudební i nehudební scény.

tz