ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11177 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Mirai překvapili své fanoušky novou skladbou

0 jsk 2.1.2024

Kapela Mirai přivezla z loni dokončeného Arena Tour videoklip k novince All Night Long, kterou na turné premiérově zahráli. Videoklipem Mirai oslavili na Silvestra úspěšný rok a vrhli se do roku 2024, v němž je čeká největší výzva kariéry.

Během léta navštíví čtrnáct měst v celém Česku, kam v rámci svého vlastního festivalu Mirai Summer Fest přivezou zážitek a show. Čeká je také slovenské turné.

All Night Long nejspíš svým zvukem fanoušky zaskočí. „Je to ostřejší kytarová live věc, kterou jsme natočili v Římě. Dost nás baví a zase jsou to Mirai v jiné poloze, než znáte,“ přibližuje nový singl zpěvák Mirai Navrátil, který na písni spolupracoval se songwriterem Janem Vávrou a producenty Lukášem Chromkem a Ondřejem Fiedlerem.

Skladbu All Night Long mohli fanoušci slyšet v Ostravě, Brně, Pardubicích a v Praze. Z těchto zastávek pochází videoklip, který mají na svědomí tvůrci z Cousin’s Production. „Záběry na celý klip jsme nabrali z koncertů v rámci tour a vlastně je to poděkování a vzpomínka na skvělý rok,“ uzavírá s nadšením Mirai.

(foto: Kubo Krížo)

Tagy: ,