ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8092 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Miley Cyrus káže o morálce v šoubyznysu

0 jsk 11.8.2015

Je záhadou, co všechno se některým lidem hodní hlavou, respektive jaké jsou jejich morální mantinely. Například americká zpěvačka Miley Cyrus, která ve svých dvaceti letech kroutila provokativně zadkem před zraky celého světa, později obscénně olizovala kladivo a nakonec se na internetu podělila o fotografie nahých částí svého těla, se nyní vyjádřila v tom smyslu, že Taylor Swift svým ženskými hvězdami prošpikovaný videem propaguje násilí a pomstu mezi ženami.

Uvedla to v novém čísle amerického vydání ženského magazínu Marie Claire. V rozhovoru vysvětluje své obscénní chování a dává ho do kontextu s popovými kolegyněmi, přičemž nechápe, v čem by měla být horší než ostatní. Na paškál si vzala zmíněný klip Taylor Swift. „Nerozumím tomuto tématu násilí a pomsty. To má být dobrý příklad? A já jsem špatným vzorem, protože pobíhám s odhalenými bradavkami? Nejsem si jistá, čím jsou bradavky horší než zbraně,“ rozhořčila se.

Miley Cyrus naráží na klip ke skladbě Bad Blood. Stojí v něm proti sobě dva znepřátelené ženské gangy sestávající z celebrit, jakými jsou Selena Gomez, Hayley Williams, Zendaya, Ellie Goulding, Lily Aldridge, Cindy Crawford, Lena Dunham, Hailee Steinfeld, Jessica Alba, Ellen Pompeo a další, přičemž každá z nich vlastní zbraň.

Klip představuje umělecké ztvárnění příběhu někdejších kamarádek Katy Perry a Taylor Swift. Z nich se totiž později staly nepřítelkyně, to když si Katy Perry najala lidi z realizačního týmu kamarádky přímo během jejího turné.

Podle Miley Cyrus se na hudební scéně měří dvojím metrem. „V showbyznysu je momentálně hodně sexismus, diskriminace na základě věku, cokoliv. Kendrick Lamar zpívá o LSD a je cool. Udělám to já a jsem fetka,“ uzavřela.

Miley Cyrus – Wrecking Ball

Taylor Swift – Bad Blood ft. Kendrick Lamar