ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30707 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Miley Cyrus je jiná. Písnička a klip Wrecking Ball prý byly zavádějící

0 jsk 2.10.2017

Americká zpěvačka Miley Cyrus vydala v pátek nové album Younger Now. Stalo se tak dva roky po předešlé desce Miley Cyrus & Her Dead Petz, která byla experimentální až psychedelická, a čtyři roky po slavném počinu Bangerz, který byl kontroverzní a ve své době „současně popový“.

Na aktuální desce jsou kromě popu také názvuky country. Je to další doklad toho, že čtyřiadvacetiletá zpěvačka nejenom dál neochvějně kráčí po hudební cestě, ale také na ní hledá svou přirozenou a snad i pravou tvář.

V rámci kampaně k desce se Američanka vrátila ke slavné písničce Wrecking Ball, která je součástí desky Bangerz. Ve své době to byl čtyři týdny nejpopulárnější singl v žebříčku Billboard Hot 100 a videoklip k němu, jenž měl premiéru 9. září 2013, vidělo dosud více než 904 milionů lidí. Právě v něm vystupuje Miley Cyrus v krátkém tílku a přiléhavém spodním prádle, v několik scénách je dokonce nahá a buší při tom obrovským kladivem do velké zavěšené koule.

V rozhovoru pro NME nyní řekla, že z té skladby ani z klipu dnes není nadšená. „Mnoho lidí není spokojeno s tím, co udělalo kdysi, a dnes si říká, že by to určitě udělali jinak,“ řekla. „V mém případě nejde ani tak o to, že jsem v tom klipu byla nahá, ale o to, že dnes cítím, že to bylo povrchní. V současné době se cítím být do hudby mnohem více ponořená.“

Není spokojena ani s textem skladby Wrecking Ball. „Nevypovídá o tom, co jsem tehdy byla, a už vůbec nevypovídá o tom, co jsem dnes,“ konstatovala v rozhovoru pro NME.

V rozhovoru pro rozhlasovou Zach Sang Show dokonce řekla, že videoklip k uvedené písničce byl její největší průšvih. „Už to ale nenapravím. Navždy budu pro mnohé nahá dívka houpající se na obrovské kouli,“ dodala.

Ke svému aktuálnímu rozpoložení v rozhovoru pro magazín Billboard podotkla: „V minulosti jsem odolávala pokušení. Teď však nekouřím marihuanu, už tři týdny. Je to nejdelší doba, po kterou to nedělám. A neberu drogy, nepiju, jsem celkově čistá. Bylo to něco, co jsem chtěla udělat,“ vysvětlila.

Miley Cyrus – Wrecking Ball

 Miley Cyrus – Younger Now