ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12823 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Michal Prokop si na Krásný ztráty pozval Richarda Müllera

0 jsk 15.2.2024

Už poosmé se malebné prostředí středočeského statku ve Všeticích u Benešova rozezní hudbou pod hlavičkou festivalu Krásný ztráty Live, jehož uměleckým patronem je česká rocková legenda Michal Prokop. Tento mimořádný festival se uskuteční ve dnech 8. a 9. srpna.

Každoročně vyprodaná akce přináší tři scény hudebního i nehudebního programu, jedinečný areál další vlnu vstupenek z velmi limitované kapacity dva tisíce návštěvníků.

Mezi novými jmény programu jsou jak legendy svých žánrů, tak mladší, byť již vesměs velmi dobře zavedení umělci. Na Krásných ztrátách Live nebudou chybět ani zahraniční hosté. Slovenského rockového šansoniéra Richarda Müllera samozřejmě můžeme považovat tak napůl za „našeho“. Britský funky trombonista Ashley Slater je ovšem světově proslulý muzikant, zejména díky působení v kapele Freak Power, ale i s dalšími hvězdami světové scény kalibru jazzové pianistky a skladatelky Carly Bley. V roce 2009 si Slater zahostoval také na albu našich Monkey Business. Na Krásných ztrátách Live odehraje jedinečný koncert se speciálně sestavenou kapelou z domácích muzikantů.

Dramaturgie představuje i jména Barbora Poláková, Bratři Ebenové s Jiřím Schmitzerem, Midi Lidi, Zrní, Garage & Tony Ducháček a mnoho dalších.