ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 19216 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Michal Horák natočil klip k písni Vpoho Hynkem Čermákem

0 jsk 14.9.2020

Na jaře se vydal na virtuální Rande s Berenikou Suchánkovou, před prázdninami byl V toleranci s Terezou Balonovou a teď je Vpoho. Písničkář Michal Horák je v posledních měsících na roztrhání. A jak dokazuje nový klip, v němž vystřídal hned několik rolí, hlavu si z toho rozhodně nedělá. Naopak! Královsky se baví a nerozhodí ho ani volný pád nebo mít za šéfa hvězdného Hynka Čermáka.

„Nejblíž mi ze všech lokací a rolí bylo nejspíš letištní prostředí, to mě odmalička fascinovalo,“ komentuje Horák skutečnost, že během pár minut vystřídal v novém výpravném klipu v režii Martina Hammerschlaga mimo jiné roli baristy, basketbalisty-rapera, zvládl se stát zaměstnancem století a coby pilot-kaskadér pod dohledem profesionálů z Volnýpád.cz si vyzkoušel i tandemový seskok z letadla.

Svůj nový singl kromě samostatných vystoupení představí naživo společně s dalšími písněmi z loňského debutu Michalovo cédéčko i v úvodu zmíněnými písně během října až prosince na Snad někdo přijde tour. To absolvuje společně se svým dlouholetým kamarádem a žánrově spřízněným písničkářem Voxelem.

(foto: Kryštof Gráf)