ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7071 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Martina Bárta představila píseň My Turn, s níž pojede na Eurovizi

0 jsk 13.3.2017

V letošním roce bude na Eurovision Song Contest, písničkové soutěži v ukrajinském Kyjevě, reprezentovat Českou republiku u nášsnepříliš známá zpěvačka Martina Bárta s písní My Turn. Je to skladba od britského autora Kylera Niko a byla vybrána z více než tří stovek z celého světa, které obdržela odborná porota české účasti na Eurovision Song Contest. V ní zasedli Martin Kumžák, Jiří Škorpík, Michal Dvořák, Michal Pavlíček a Ota Balage.

„Písni My Turn věřím. Nebyla bych schopná vystoupit před tak obrovským publikem se skladbou, s níž bych se nemohla plně ztotožnit. Jsem hrdá, že s ní mohu reprezentovat Českou republiku. Udělám vše, abych nezklamala,“ říká zpěvačka Martina Bárta.

Videoklip k písni My Turn vznikal v režii několikanásobného držitele prestižního ocenění v soutěži televizního designu Promax/BDA Uroše Trefalta. Mimo jiné se na něm podílel také čerstvý držitel Českého lva za střih Marek Opatrný a součástí týmu je i další letošní laureát Českého lva – Lukáš Veverka, který jej získal za nejlepší plakát k filmu Já, Olga Hepnarová. „Naším cílem bylo přenést do klipu pocit, náladu a emoce, jež píseň vyzařuje. Oproti loňskému klipu, který byl postaven na výrazné grafice a tricích, jsme zvolili zcela odlišnou cestu. Věřím, že zaujme,“ říká Jan Potměšil, pověřený kreativní producent české účasti na Eurovision Song Contest.

Martina Bárta se divákům představí v živém přenosu z Eurovision Song Contest. 9. května během prvního semifinálového večera na obrazovkách ČT2. Druhé semifinále uvede stejná stanice 11. května a finálový večer budou moci diváci sledovat 13. května na ČT1.

Martina Bárta – My Turn