ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16746 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Martin Scorsese a Leonardo DiCaprio plánují další natáčení

0 Redakce 27.3.2012

Po úspěšných filmech Letec, Skrytá identita, Gangy New Yorku a Prokletý ostrov se opět spojí režisér Martin Scorsese a herec Leonardo DiCaprio. Tentokrát se setkají nad dlouho plánovanou filmovou adaptaci memoárů Jordana Belforta The Wolf Of Wall Street. Autobiografické dílo popisuje autorovu makléřskou kariéru v New Yorku devadesátých let.

Na scénáři pracoval Terence Winter. Podle zveřejněných zpráv se bude jednat o barvitý popis vzestupu a pádu ambiciózního úspěšného mladého muže, který ze světa večírků a velkých peněz postupně zabředne do finančních machinací a podvodů. Následuje pád do vězení. Poprvé se o natáčení začalo hovořit už v roce 2007 – již tenkrát byli Scorsese i Leonardo DiCaprio jasnou volbou, přestože se také spekupovalo o spolupráci s Ridley Scottem.

Loni se snímku s konečnou platností oficiálně ujal Martin Scorsese, následovaly problémy nejen s financemi, ale i s jeho vytížeností spojenou s natáčením filmu Hugo a jeho velký Natáčení v pořadí pátého společného snímku Martin Scorsese a Leonardo DiCapria by nakonec mělo začít letos v srpnu.

rwi