ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27173 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Mandrage budou v turné pokračovat i na podzim

0 Redakce 3.9.2014

Plzeňská poprocková kapela Mandrage naváže na své mimořádně úspěšné jarní turné nazvan= Siluety tour. Na podzim se vrátí na velká pódia a bude koncertovat v dalších městech, kam s tímto programem dosud nepřijela. Siluety tour Part II. odstartuje 8. října v Litoměřicích.

Mandrage vystoupili na jaře v Praze, Brně, Bratislavě, Ostravě, Zlíně a dalších městech, přitom většina organizátoru mohla spokojeně konstatovat, že na koncert bylo vyprodáno.

Už samotný tento fakt byl silným impulsem k tomu, aby kapela pokračovala v koncertování dál. Jarní turné však sklidilo úspěch i kvůli propracované světelné show a celkovému aranžmá, v jehož konceptu plánují Mandrage pokračovat i na podzimní části.

Atmosféru jarní části turné mimochodem nezachytily jenom vzpomínky členů kapely a diváků, ale také videoklip k písni Tanči dokud můžeš, který zachycuje okamžiky z koncertů.

Bubeník Mandrage Matyas Vorda k turné říká: „Na podzim chystáme do detailu promakanou show s důrazem na světla a na scénografii koncertu. Zahrajeme celou poslední desku Siluety a samozřejmě chybět nebudou ani ty nejzásadnější skladby z minulých alb. Těšíme se, a vy se těšte také. Párty nekončí.“

Hostem pro podzimní část turné bude slovenská kapela Paranoid, která představí své nové album Sedem. Plánované koncertní turné kapela zakončí 22. listopadu ve Frýdku Místku.

Program Siluety tour Part II.
8.10. Litoměřice – DK Litoměřice
11.10. Sušice – Sokolovna
17.10. Břeclav – KD Delta
18.10. Vamberk – Sokolovna
24.10. Cheb – KC Svoboda
25.10. Kladno – DK Kladno
31.10. Česká Lípa – KD Crystal
1.11. Trutnov – Uffo
14.11. Hořovice – KD Hořovice
15.11. Tábor – Hotel Palcát
21.11. Kolín – Staré Lázně
22.11. Frýdek – Místek – KD Frýdek

Mandrage – Tanči dokud můžeš:

Tagy: ,