ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17811 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Madonna vydává album Rebel Heart

0 jsk 6.3.2015

Americká Královna popu Madonna dnes přichází s novým albem Jedna z nejúspěšnějších zpěvaček posledních třiceti let, autorka desítek světových hitů a majitelka osmi prestižních cen Grammy vydává kolekci nazvanou Rebel Heart.

Zpěvačka přitom neměla zrovna šťastný konec minulého roku. Na internet v listopadu unikly nedodělané verze několika písní z nové desky, na což reagovala tím, že demonstrativně rozbila svůj iPhone a na Štědrý den pak všem, kteří si její nové album již předobjednali, věnovala k okamžitému stažení šest svých nových písní. To byla ale jen malá část toho, co nová deska nabízí!

„Album prozkoumává dvě odlišné stránky mé osobnosti – rebelujícího odpadlíka a romantickou stránku mého já,“ uvedla nedávno Madonna v rozhovoru pro magazín Billboard a dodala, že novou desku natáčela v Londýně, New Yorku a Los Angeles. Zajímavý je v této souvislosti výčet hostů. Kromě Kanyeho Westa a Nicki Minaj, jejichž účast byla potvrzena již před časem, jsou to například rappeři Nas a Chance The Rapper nebo legendární boxer Mike Tyson.

Základní verze Madonnina v pořadí třináctého studiového alba nabízí čtrnáct písní. Milovníci deluxe edicí si ovšem přijdou na své. Dostanou totiž pět bonusových skladeb navíc a v superdeluxe edici dokonce ještě dalších šest písní, z nich jsou čtyři dosud nevydané a dva remixy! Madonna na novém albu spolupracovala s ostříleným týmem, a tak mezi producenty najdeme Dipla, Kanye Westa, Aviciiho, DJe Dahiho, Ryana Teddera z OneRepublic nebo Toby Gada.

Aktuálně novou desku, která je jedním z nejočekávanějších titulů tohoto roku, Madonna propaguje tanečním singlem Living For Love, který taktéž nedávno naživo představila na slavnostním udílení cen Grammy i Brit Awards.  Při zpěvu této skladby ale upadla ze schodů a zavdala tak příčinu spekulovat o tom, jestli to byl její další geniální promo tah, anebo prostá nehoda.

Madonna – Living For Love

Tagy: ,