ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12928 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Madonna slaví

0 Redakce 1.9.2009

Jednapadesátiletá Američanka, která v posledních letech drží pevně v rukou žezlo královny popu, vydává kolekci čtyřiceti sedmi skladeb mapujících celou její kariéru na DVD a o deset písniček méně bude k dispozici na dvoj-CD.

Při té příležitosti byl dnes představen videoklip k titulní písni kolekce Celebration. Autorem hudby k jediné nové skladbě kompilace je Paul Oakenfold, jenž aktuálně předskakuje Madonně na jejím úspěšném Sticky And Sweet Tour, režíroval jej Jonas Akerlund spolupracující Madge už několik let od alba Ray Of Light.

Kolekce Celebration, jež bude na český trh uvedena 21. Září, však drží několik trumfů, které stojí za zmínku. Předně se jedná o velmi rozsáhlý a hudebně výživný pohled nejen na kariéru zpěvačky samotné, v podstatě si lze z tracklistu udělat obrázek o vývoji popmusic od poloviny osmdesátých let do současnosti. Novinka bude na trhu dostupná v několika verzích. V té nejbohatší se najdou například i dosud nepublikované či necenzurované videoklipy, což v případě provokatérky Madonny znamená jediné – docela dobrou zábavu.

PS