ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29006 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Lucie Vondráčková a David Gránský točili klip

0 jsk 19.8.2020

Lucie Vondráčková a David Gránský vytvořili hlavní role ve videoklipu teplické kapely Melodica k písničce Válka. Zveřejněn bude v září. Oběma sekundoval i herec a moderátor Mirek Šimůnek.

„Bylo to zajímavé natáčení a vypadalo to dost dramaticky. S Luckou jsme pořád běhali a schovávali se před Němci, kteří tam po nás střílejí, a my pak zase po nich. Musím se přiznat, že je to poprvé v životě, co jsem měl v ruce skutečnou zbraň,“ prozradil Gránský

„Poprvé jsem si mohla vyzkoušet natáčení klipu jen z hereckého úhlu pohledu. Ani jako producent, ani jako zpěvačka, byla jsem jen herečka. Navíc s bezvadnými kolegy a v době druhé světové války. Byla to mrazivá a nezapomenutelná zkušenost,“ vysvětlila Vondráčková.

Mirek Šimůnek v klipu ztvární spojku Vondráčkové a Gránského. „Ač jsem produkčně dával natáčení dohromady, netušil jsem, co zažijeme. Bylo to vážně neskutečné. Lucka s Davidem byli úžasní a celá kapela také. Je dobře, že se to podařilo a všichni říkali, že to vypadalo spíš jak nějaký thriller než jenom klip,“ řekl.